Wybielanie zębów

Poznaj laser SMART firmy Lasotronix, który umożliwia niezwykle precyzyjne operowanie w polu zabiegowym. Do wybielania zębów używana jest energia laserowa.

Wybielanie zębów Wrocław

Nowoczesne, szybkie wybielanie zębów.

Jak to działa?

Przed zabiegiem powierzchnia zębów zostaje oczyszczona, następnie nakładamy specjalny, światłoczuły żel w celu zabezpieczenia dziąseł. Proces wybielania zębów laserem jest zabiegiem kilkuetapowym. Ilość etapów jest uzależniona od stopnia obecnych przebarwień oraz wybranego, docelowego stopnia wybielania. Każdy z etapów trwa ok. 10 min. Przebieg całego zabiegu to ok. 60 minut.

 

Zalecenia po wybielaniu.

 

Po zabiegu należy powstrzymać się od spożywania silnie barwiących napojów (takich jak soki owocowe, herbata, kawa) oraz dań. Zaleca się, aby nie narażać zębów na bezpośredni kontakt ze skrajnie wysokimi lub niskimi temperaturami.

Wybielanie laserowe Wrocław

Wybielanie zębów Wrocław — skorzystaj z pewnej usługi i specjalistycznego podejścia do pacjenta 

Piękny uśmiech, to przede wszystkim zdrowy uśmiech. Znaczna część pacjentów ceni sobie jednak możliwość dopracowania niemal idealnego stanu uzębienia. Wybielanie zębów Wrocław, to usługa, która cieszy się dużym powodzeniem wśród odbiorców. Nieprawidłowo przeprowadzona, może jednak narobić więcej szkód niż przynieść pożytku. Z tego względu warto udać się do sprawdzonego miejsca,w którym doświadczeni stomatolodzy udzielą Ci potrzebnych wskazówek i przeprowadzą specjalistyczny zabieg oparty na doświadczeniu, znajomości technik, ale również w oparciu o Twój aktualny stan zdrowia i Twojego uzębienia. 

Żeby zrozumieć potrzebę korzystania jedynie ze sprawdzonych usług wybielania zębów, należy poznać przede wszystkim sam proces. Mechanizm wybielania zębów opiera się na rozpadzie nadtlenku wodoru i penetracji wolnych rodników do szkliwa przebarwionej zębiny, a kolejno na jej utlenianiu. Proces utleniania sprawia, że zębina przybiera jaśniejszy kolor. Jeśli mowa o zabiegach, które wymagają specjalistycznej wiedzy, znajomości wykorzystania poszczególnych składników oraz znajomości ludzkiej autonomii, nie można wykluczyć realizacji usług za pośrednictwem doświadczonych specjalistów. Metody wybielania są różne, a na rynku pojawiają się coraz nowsze sposoby na radzenie sobie z tymi zabiegami samodzielnie — żel wybielający zabiegi laserowe, nakładki wybielające — pamiętaj o tym, że każdy sposób wymaga wcześniejszej konsultacji z ekspertami i lekarzami. 

Zanim zdecydujesz się usiąść pod lampą wybielającą, założyć na zęby nakładkę z barwnikiem lub skorzystać ze specyfików oferowanych w Internecie, w pierwsze kolejności skonsultuj swoje dalsze kroki ze specjalistami. Efekt wybielania może nie pozostawać obojętny dla Twoich zębów, dziąseł czy całej jamy ustnej. Stomatologia w sposób obszerny zajmuje się pracą z pacjentami na różnym polu, w tym również tym związanym z różnymi metodami wybielania zębów, systemem nakładkowym, stopniowym wybielaniem przy pomocy preparatów czy specjalnie do tego przeznaczonych maszyn i urządzeń. Wybielanie może prowadzić do nadwrażliwości zębów, a to z kolei może dyskwalifikować pacjentów do dalszych zabiegów. Wysoka wrażliwość dziąseł i zębiny może utrudniać proces tworzenia śnieżnobiałego uśmiechu, ale utrzymanie właściwego zdrowia jest w tym przypadku nadrzędne. W gabinecie stomatologicznym dowiesz się, jaki zakres prac może być przeprowadzony na Twoich zębach, a których zabiegów lepiej unikać. Sprawdzenie zębów w klinice jest kluczowe dla zaplanowania kolejnych kroków zmierzających ku wybieleniu zębów. 

Wybielanie laserowe zębów to innowacyjna metoda, która pozwala na uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu w szybki i skuteczny sposób. Proces ten polega na wykorzystaniu specjalnego lasera, który emituje światło o odpowiedniej częstotliwości, aby usunąć przebarwienia i plamy na powierzchni zębów. Dzięki tej technologii, pacjenci mogą cieszyć się pięknym uśmiechem nawet do kilku lat, bez konieczności powtarzania zabiegu. Wybielanie laserowe jest bezbolesne i nieinwazyjne, co sprawia, że ​​jest popularne wśród osób poszukujących szybkich i widocznych rezultatów.