Clear Correct

Nowy wymiar ortodoncji CLEAR CORRECT. 
Przezroczysty, prosty, aparat ortodontyczny.

Ortodoncja Wrocław

Clear Correct

Dlaczego nakładki? Piękny uśmiech jest zdrowszy, bardziej atrakcyjny i zwiększa pewność siebie. Aby skorygować wadę zgryzu, coraz więcej pacjentów i lekarzy wybiera nakładki wyrównujące. W przeciwieństwie do tradycyjnych, metalowych aparatów ortodontycznych, nakładki:

– są prawie niewidoczne,

– wizyty kontrolne odbywają się co 2-3 miesiące, co jest dużym komfortem dla pacjenta,

– umożliwiają kontrolowany ruch pojedynczego zęba, który jest zaplanowany przez sztuczną inteligencją, co daje większa przewidywalność oraz dokładność,

– nie narzucają ograniczeń dietetycznych,

– są wygodne w noszeniu,

– pozwalają na utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej – można je łatwo wyjąć, aby szczotkować i nitkować zęby,

– dzięki cyfrowemu systemowi monitorowania, możliwa jest zdalna ocena postępów leczenia.

Jak działają nakładki?

To proste. Przezroczyste nakładki zdejmuje się jedynie przed jedzeniem, piciem oraz codziennymi zabiegami oczyszczania zębów. Z każdą kolejną parą nakładek, dzięki ciągłemu i delikatnemu naciskowi, zęby stopniowo przesuwają się w odpowiednim kierunku. Dyskretne i proste rozwiązanie, aby mieć piękne i zdrowe zęby!

Clear Correct

Clear Correct Wrocław — nakładki ortodontyczne, jako nowy wymiar prostowania zębów

Piękny i zdrowy uśmiech to wynik wprowadzania do swojego życia różnych zabiegów leczniczych i kontrolnych, mających na celu doprowadzenie zębów i jamy ustnej do prawidłowego stanu. Proste i zdrowe zęby to nie tylko gwarancja braku stanów zapalnych i próchnicy, ale również bardzo duży komfort dla pacjentów. Na rynku pojawiają się coraz nowsze możliwości związane nie tylko z samymi metodami leczenia uzębienia, ale także w związku z ich prostowaniem. Działania z zakresu ortodoncji wchodzą na nowy, innowacyjny poziom. Clear Correct Wrocław to usługa, która wprowadza leczenie ortodontyczne w nowy wymiar. 

Wady zgryzu dotyczą znacznej części społeczeństwa. Clear Correct to prosty, przezroczysty aparat ortodontyczny. W stosowaniu aparatów ortodontycznych i nakładek leczniczych bardzo ważny jest komfort użytkowników. Specjalistyczna konsultacja z ortodontą i stomatologiem, pozwala w pierwszej kolejności określić poziom koniecznych do przeprowadzenia zabiegów, a kolejno umożliwia planowanie całego leczenia nakładkami. Wykorzystanie Clear Correct to również alternatywny sposób dla wykorzystywanych wcześniej w stomatologii nakładek Invisalign w praktyce pozwala na swobodne zakładanie, zdejmowanie aparatu i noszenie go przez cały dostępny czas i plan leczenia. 

Leczenie nakładkowe ma przede wszystkim za zadanie wyprostować zgryz pacjentów i pomóc im uporać się z dyskomfortem związanym z nierównym uzębieniem. dentyści zalecają wprowadzenie leczenia ortodontycznego w jeszcze jednym celu. Prosty zgryw ułatwia codzienną higienę zębów i jamy ustnej. Właściwie ustawione zęby służą dokładniejszemu czyszczeniu szczęki i dziąseł, pozwalają na łatwiejsze dojście do problematycznych zakamarków i przestrzeni międzyzębowych. 

Czas leczenia przebiega w zależności od wady, jaką posiada dany pacjent oraz jaki czas poświęca w rzeczywistości na noszenie nakładek prostujących. Idealny okres czasu noszenia nakładek to 22 godziny na dobę. Ich konstrukcja, a także sam wygląd sprawia, że zakładanie tego typu aparatu korekcyjnego jest możliwe także w szkole czy pracy. Wygodne i komfortowe będzie ściąganie ich jedynie na czas spożywania posiłków czy czyszczenia zębów oraz samych nakładek. Pewne modyfikacje związane z zakładaniem nakładek będą wprowadzane w trakcie wizyt kontrolnych. Po zbadanych postępach jesteśmy w stanie ocenić, jak powinno wyglądać dalsze leczenie i korekcja zgryzu. Będąc pod stałą kontrolą ortodonty oraz stomatologa, możliwe jest regularnie badanie nie tylko postępów w leczeniu ortodontycznym, ale również stomatologicznym. 

Clear Correct, to nie tylko innowacyjny i skuteczny sposób na prosty i zdrowy zgryz, ale również bezpieczny proces prostowania zębów. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na używanie jedynie certyfikowanych produktów. Zanim przystąpimy do stworzenia dedykowanych nakładek, sprawdzimy zgryz przy pomocy cyfrowych narzędzi i zdjęć oraz skanów 3D. 

Skorzystaj z pewnych usług leczenia aparatem i innowacyjnych metod mających na celu skuteczne i zdrowe prostowanie swojego zgryzu.